יום ראשון, 6 בדצמבר 2015

5 טיפים לבחירת עגלות משטחים

עגלת משטחים היא כלי הכרחי עבור עסקים רבים, בעיקר בכל מה שנוגע לניהול מלאי

עגלות משטחים הן כלים יעילים במיוחד בכל מה שנוגע לעולם ניהול המלאי והמחסן בחיי היום יום של העסק. הסיבה שבגינה הן נחשבות לכלים יעילים כל כך היא השימוש הנרחב שנעשה במשטחים בכדי לייעל עבודה במסגרות עסקיות ומסחריות בהיקף עבודה גדול. כשאנחנו פורקים סחורה מספק, מעמיסים סחורה או פשוט מעוניינים לסדר כמות גדולה של סחורה ולשנע אותה בצורה נוחה, כל שעלינו לעשות הוא להעמיס אותה בצורה מסודרת על משטח עץ, ולהשיג עגלת משטחים איכותית שתבצע את המשימה הזאת על הצד הטוב ביותר.

5 טיפים לבחירה נכונה של עגלות משטחים עבור העסק שלכם

·       בחירת מנגנון – עגלות משטחים פשוטות שכולנו מכירים הן אלה עם מנגנון מכאני של הרמה שמבוססת על הורדה של הגה השליטה הלוך וחזור. לעומת זאת, עגלות חדשות ואיכותיות יותר שמתאימות לעבודה בהיקף גדול יותר הן בעלות מנגנון הרמה חשמלי.
·       ניתוח עומסים – כשאנחנו בוחרים עגלת משטחים עבור העסק שלנו כדאי לנתח מה היקף העומסים שהעגלה תצטרך להרים, ועלינו לבחור בעגלה שמסוגלת לעמוד בכך.
·       לחשוב על בטיחות – כיאה לעבודה עם משקלים גדולים בכמויות גדולות, צריך לחשוב על הבטיחות ועל המעצורים האיכותיים של העגלה שלנו – שווה לבדוק אפשרויות של מנגנונים מתקדמים כמו מעצורים אלקטרומגנטיים.
·       שעות העבודה – אם אנחנו בוחרים בעגלת משטחים חשמלית, אנחנו צריכים לחשוב על כמות שעות העבודה הנחוצה בין טעינה לטעינה ולבחור בעגלה שמתאימה לדרישה שלנו בהתאם לכך.
·       קנייה חכמה – הדבר החשוב ביותר בכל מה שנוגע לבחירה של עגלות המשטחים חשמליות או לא, הוא לקנות אותן דרך שירות שמתמחה בכך ויודע לתת לנו מענה גם מבחינת טיפולים ותיקונים כשנזדקק להם.
עגלת משטחים חשמלית

בכל מה שנוגע לציוד שינוע, הרמה ואחסון – אתם צריכים את הטוב ביותר


עגלות משטחים מקוטלגות תחת הקטגוריה של ציוד שינוי, הרמה ואחסון, ובכל מה שנוגע לציוד מסוג זה העסק שלכם צריך את הטוב ביותר. זכרו – בכדי שתוכלו להשיג את התוצאות הטובות ביותר בחיי העסק אתם צריכים את הציוד ההיקפי האיכותי ביותר.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה