יום ראשון, 22 בנובמבר 2015

טיפים לעבודה עם מלגזות חשמליות בחורף

עד לפני כמה שנים, מפעלים ובתי עסק שנזקקו למתקני הרמה ובחרו במלגזות חשמליות, לא היו יכולים לעבוד איתן בשטחים חיצוניים בתנאי מזג אוויר קשים. זאת משום, שהמלגזות היו עשויות מחומרים לא עמידים, שברגע שהיו באים במגע עם מים, היו עלולים לגרום לקצרים במקרה הפחות גרוע, ובמקרה הגרוע – להתחשמלות ולנזקים חמורים נוספים.
לאור זאת, בעלי מפעלים ועסקים שרצו לעבוד עם מלגזות בשטחים חיצוניים, היו צריכים לרכוש מלגזות שפועלות על סולר, ומאפשרות עבודה גם תוך כדי מגע עם מים.

היום – זה אחרת

היום ניתן לרכוש מלגזות חשמליות המצופות בחומרים עמידים המגנים על המלגזה, ומאפשרים לה להמשיך לעבוד גם בתנאי מסג אוויר סוערים וקשים במיוחד. הדבר מתווסף לשאר היתרונות של עבודה עם מלגזות חשמליות, לרבות פחות זיהום של האוויר, פחות רעש בעבודה וכושר הרמה שמספיק בדרך כלל לרוב המשאות.

אז איך עובדים עם מלגזות חשמליות בחורף?

ממש כמו שעובדים איתן בקיץ. מטעינים באמצעות חיבור לחשמל, עד שהסוללה מלאה, ויוצאים לעבודה בשטח.

מלגזות חשמליות

האם כל חברה מייצרת מלגזות כאלה?

היום רק מספר מצומצם של חברות מייצרות מלגזות חשמליות שניתן לעבוד איתן גם בתנאי גשם, אולם אלה שכן נמצאות בשוק מספקות חוויית עבודה מצוינת. המלגזות עוברות בקרת איכות קפדנית, על מנת להבטיח שיפעלו כמו שצריך גם בתנאי סערה,  ומספקות את האפשרות להמשיך לבצע את כל הפעולות הנדרשות בשגרה. כך, כשרוכשים מלגזות חשמליות כאלה, נהנים מכל היתרונות של מלגזה חשמלית, ולא צריכים להפסיד כסף או ימי עבודה בגלל תנאי מזג האוויר.

אז מה חשוב לבדוק לפני שעובדים עם מלגזות חשמליות בחורף?

·        פעילות תקינה – על מנת להבטיח שכשיוצאים החוצה המלגזה תפעל כמו שצריך ותסייע לכם להשלים את העבודה הנדרשת. 
·        סוללה טעונה – על מנת שלא תצאו החוצה לגשם ותגלו שהמלגזה יכולה לעבוד רק למשך חמש הדקות הבאות... הדבר יבזבז לכם זמן יקר, וחבל.
·        לבוש חם – כי חשוב שגם אתם תהיו מוכנים לתנאי הסערה.

לסיכום – אם בעבר מלגזות חשמליות, שהיתרונות שלהם ברורים וידועים לכולם כמתקני הרמה מובילים, היו ניתנות לשימוש רק בחללים סגורים, הרי שהיום ההגבלה הזאת מתבטלת, וניתן לעבוד עם אלה המותאמות לכך – גם בשטחים פתוחים. לאור זאת, מי שהתלבט עד היום לגבי רכישת מלגזה חשמלית רק כי היא לא מאפשרת עבודה בשטחים פתוחים, יכול להפסיק להתלבט, ולרכוש מלגזות חשמליות שמותאמות לעבודה בתנאי חורף – בכלל בלי להסס. התוצאות הטובות מובטחות. שיהיה חורף חמים ויבש!


אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה