יום שני, 26 באוקטובר 2015

כיצד להבדיל בין סוגי מלגזות שונים

העסק שלכם צריך את המלגזה שמתאימה לצרכים שלו

בעולם התעשייתי המודרני, קשה לחשוב כיצד עובדים בלי צי איכותי של מלגזות. המלגזה היא כלי פשוט למדי, והיא מבוססת על כוח הרמה גדול של זרועות פלדה, המחוברות לכלי רכב קטן וחזק, וכך למעשה משימות רבות בחיי העסק הופכות לפשוטות הרבה יותר. המלגזה נותנת פתרון למשימות של פריקה וטעינה, ניהול וסידור מחסן, שינוע בפסי ייצור, סדנאות עבודה ואפילו שדות חקלאיים. ואמנם, היצע המלגזות הקיים כיום בשוק הוא היצע רחב במיוחד, בשל המשימות השונות והאפשרויות השונות שניתן לקבל מסוגים שונים של הכלי היעיל כל כך הזה.

קצת על סוגי מלגזות שונים ועל הדרך להבדיל ביניהם

·       מלגזות חשמליות – המלגזות החשמליות הן המלגזות הנפוצות והפופולאריות ביותר בשוק כיום, כאשר כל עבודה שמתבצעת בתוך מרחב סגור תתבצע בהכרח על ידי מלגזות חשמליות. המלגזה החשמלית מבוססת על מנוע חשמלי, ועל טעינה של מצבר שהוא למעשה בלבה של המלגזה. את המלגזה החשמלית נאפיין בחוסר פליטה של גזים מזיקים מהמנוע, ובעבודה שקטה ואיכותית במשקלים כבדים (גם אם לא קיצוניים).
·       מלגזות דיזל – אם אתם מחפשים מלגזה חזקה לעבודה חיצונית, מלגזת דיזל היא הפתרון עבורכם. מלגזת דיזל תמיד תעבוד מחוץ לחלל סגור, משום שהיא פולטת גזים מזיקים שאינם ראויים לנשימה. מאידך, מדובר גם במלגזה המצוידת במנוע החזק ביותר, שמבוסס על דלק ולא על טעינה חשמלית, וכך למעשה כושר ההרמה והנשיאה שלה הוא בהכרח הגדול ביותר. זוהי מלגזה שמתאימה, אם כן, רק למשימות במשקלים כבדים במיוחד.
·       מלגזות אדם הולך – מלגזת מפעיל הולך היא מלגזה יעילה למשקלים נמוכים, המבוססת בדרך כלל על כוח הרמה מכאני ואולי רק מגובה במנגנון חשמלי מוגבל יחסית. מתאים לעבודה אינטנסיבית פחות, במשקלים נמוכים – לדוגמה בניהול מחסן.
מלגזות חשמליות


מלגזות חשמליות איכותיות יכולות להפוך כל עסק ליעיל הרבה יותר


המלגזות שמשלבות לנו את שני העולמות – עבודה איכותית מול ניצול איכותי של המנוע ועלות תחזוקה נמוכה, הן ללא ספק מלגזות חשמליות. מלגזה חשמלית תהווה שדרוג משמעותי לאיכות העבודה בעסק שלכם, וכל מה שאתם צריכים הוא למצוא את המלגזה שמתאימה לכם.

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה